Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній День боротьби зі СНІДом (1 грудня) став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

Розуміючи важливість цього питання студенти Бахмутського медичного коледжу спланували и провели заходи, спрямовані на боротьбу з цим захворюванням.

2 грудня початок робочого дня визначився переглядом фільму «Правда про СНІД».

На виховній годині «Обери життя» студенти розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу.

Також в цей день на мікрорайоні було проведено Акцію під гаслом «Хто попереджений – той захищений», під час якої студенти групи 1/29 ЛС (куратор Манукалова О.П.) прикріплювали червону стрічку на одяг перехожих як символ усвідомлення важливості проблеми ВІЛ-інфекції/СНІД. Як символ боротьби зі СНІДом студенти вишикувалися з червоними кульками у формі стрічки.

Студенти груп 1/9 СС (куратор Бубенцова Л.В.) взяли активну участь у міському флешмобі «Молодь Бахмуту – за життя без СНІДу».

Заходи, проведені студентами в цей день допомогли усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, зберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.